Magyarország diadalmaskodott Izrael felett barátságos mérkőzésen
A jövő pénteken kezdődő Európa-bajnokságra készülő magyar labdarúgó-válogatott 3-0-ra legyőzte szombaton az izraeli csapatot a debreceni Nagyerdei Stadionban rendezett barátságos mérkőzésen. Marco Rossi szövetségi kapitány együttese az első perctől kezdve magabiztosan játszott, és Sallai góljával, valamint Varga Barnabás duplájával 22 perc alatt megszerezte a három gólos vezetést.
Az izraeli csapat elleni győzelemmel a magyar válogatott remek formában van a közelgő Európa-bajnokság előtt. A lelkesedés és a jó hangulat a debreceni stadionban is tetten érhető volt, ahol a hazai csapat magabiztos és lendületes játékkal készült fel a fontos megmérettetésre.
A mérkőzésen Szoboszlai comb sérülés miatt cserét kért, de a továbbiakban a csapat ismét új lendülettel folytatta a jó teljesítményt, biztosítva a 3-0-s győzelmet. A következő találkozóra a magyar válogatott már az Európa-bajnokságon készül, ahol az A csoportban svájciakkal, németekkel és skótokkal méri majd össze a tudását.
Forrás: Hirado